• PROJEKT ŠKOLSKÝ PROGRAM

•      Vyučovanie 25. apríla 2023 začalo netradične. Školská jedáleň bola plná vitamínov, ovocia, zeleniny a šikovných detí, ktoré sa nebáli prijať výzvu a preukázali svoju kreativitu. Z iniciatívy pani vedúcej školskej jedálne Janky Kožíkovej sme sa zapojili do projektu „Školský program“, ktorý je zameraný na distribúciu ovocia a zeleniny do škôl. Tento projekt je spolufinancovaný z prostriedkov EÚ a realizovaný aj prostredníctvom firmy Marko Tatry-Veľkoobchod ovocia a zeleniny.

Dievčatá a chlapci usilovne tvorili, no nezaháľali ani naše pani kuchárky. Pripravili ochutnávku smoothie-nápojov, z ktorých najviac chutil jahodový J.

A ako sa našim žiakom darilo? Posúďte sami....

Ďakujeme všetkým, ktorí tento ovocno-zeleninový zážitok pripravili!

(koordinátorky ENV)

• DEŇ ZEME – Upracme Slovensko

• Pri príležitosti Dňa Zeme sa žiaci našej školy zapojili do výzvy na jarné upratovanie 2023 – UPRACME SLOVENSKO. Od občianskeho združenia sme dostali rukavice, vrecia, dezinfekciu. A tak sme si vysúkali rukávy a pustili  sa s chuťou do práce. Upratovali sme okolie Štvrtockého potoka, pri diaľnici, v lesíku aj na školskom dvore. A že bolo čo upratovať, vidno z nasledujúcich fotografií.

Všetkým, ktorí sa do upratovania zapojili ĎAKUJEME J. Verte, že príroda vám to mnohonásobne vráti.

koordinátorky ENV

• Deň narcisov  20.4.2023

•          Ďakujeme všetkým žiakom, rodičom, pracovníkom školy a obyvateľom obce,  ktorí sa vo štvrtok 20.4.2023 zapojili do finančnej zbierky Deň narcisov. Vďaka vašim príspevkom sme na účet Ligy proti rakovine zaslali 506 €.

Za vaše finančné dary, dobrú vôľu a ochotu pomôcť úprimne ďakujeme.

Liga proti rakovine

Brestová 4, Bratislava

• Veľká noc v parku :-)

• Preveselé sviatky jari,

slnko v každej jednej tvári.

Bystré nohy, svižný korbáč,

šunku, rožtek ba aj koláč.

Trošku kriku, šťastia moc,

jednoducho želáme krásnu Veľkú noc.

Výzdoba veľkonočnými kraslicami dnes oživila a rozveselila park našej obce. Učiteľky, vychovávateľky a žiaci pripravili nádherné kraslice a spoločnými silami obliekli park do veľkonočného ,,šatstva.´´