• ČISTINKA V LEVOČI

• Mesto Levoča má tento rok možnosť získať ČISTINKU V LEVOČI. Preto by sme Vás chceli poprosiť o Vašu podporu. Hlasovať môžu všetci- žiaci, rodičia, starí rodičia.Hlas je potrebné poslať každý deň, aby sme mali čo najväčšiu šancu. Na začiatku je nutné sa zaregistrovať. Hlasovanie je bezplatné a nezaberie Vám viac ako 3 minúty pre prvotné prihlásenie. Hlasovať môžeme do 22. októbra na https://cistinka.lidl.sk. Levoča je naše okresné mesto, a preto spojme sily a pomôžme im. Veríme, že spoločnými silami to potiahneme do úspešného konca a spravíme radosť všetkým deťom i návštevníkom.

SPIŠSKÝ ŠTVRTOK poďme do toho!!!!!!!

• STOLNÝ TENIS

• Žiaci, ktorí sa rozhodli navštevovať záujmový krúžok STOLNÝ TENIS, začínajú už budúci týždeň. Krúžok bude prebiehať každý utorok a štvrtok v čase od 17:00 do 18:00 hod. Vedúci krúžku sa na Vás už teší!!!!

• OTVORENIE DETSKÉHO IHRISKA

• Vážení spoluobčania,

určite ste si všimli, že nám v parku vyrástlo detské ihrisko. Vďačíme za to Združeniu rodičov a priateľov pri Základnej škole v Spišskom Štvrtku ale aj Vám, ktorí ste za projekt hlasovali vo Výzve Participatívny rozpočet 2023 Prešovského samosprávneho kraja.

Dňa 18.09.2023 o 10:30 hod. sa uskutoční oficiálne otvorenie ihriska za účasti pána starostu obce Petra Gaja, predsedníčky ZRPŠ pani Martiny Hovančík, riaditeľky ZŠ pani Romany Bajtošovej a riaditeľky MŠ pani Veroniky Holcnerovej. Vystúpia deti zo ZŠ pod vedením pani Valérie Lesičkovej aj detičky z MŠ s pani učiteľkami.

Tešíme sa z radosti, ktorú ihrisko prinesie deťom a rodičom a veríme, že aj vďaka pozornosti nás všetkých bude ihrisko slúžiť deťom veľmi dlho.

• LETNÝ TÁBOR 2023

• Aj tohto roku sa počas veľkých prázdnin uskutočnil denný tábor. Vedúce tábora pripravili deťom zaujímavý týždeň. Spoznávali kultúrne pamiatky , ako sa žilo v minulosti - Ľubovniansky hrad, a tiež nahliadli do života na dedine  - skanzen.  Z blízka si  mali možnosť prezrieť vojenskú techniku, zvieratá v životnej veľkosti. Počas turistiky  zvládli výstup na vyhliadkovú vežu, spoznávali život včielky, druhy a význam stromov, v zábavnom stredisku sa zahrali s množstvom zaujímavých hračiek a pomôcok pre deti. K tomu každý deň chutný obed a samozrejme nákup darčekov.